Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
332
351
332
8515
232420
   

Сірик Оксана Сергіївна

Деталі

    СІРИК Оксана Сергіївна.

    Директор.

   Народилась 13 липня 1982 р. в м. Миколаєві.

   З 1999 р. навчалась в Міжнародному Соломонову Університеті, який закінчила з відзнакою у 2004 р.        Отримала диплом за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація магістр з права.

   Трудову діяльність розпочала в 2001 р. на посаді юрисконсульта Акціонерного товариства «Альфа Тревел», де працювала до 2004 р. З 2004 р. по 2005 р. працювала юрисконсультом ООО «Ірві».

    З 2007 р. по 2012 р. працювала на посаді помічника адвоката Білоцерківської міської громадської організації «Громадський комітет сприяння реалізації Конституційного права людини на правову допомогу». Громадська організація утворена на вимогу Указу Президента України “Про Концепцію формування системи безоплатної правової допомоги в Україні”. Це пілотний проект по наданню безоплатної правої допомоги малозабезпеченим особам в кримінальних справах програми «Верховенства права» Міжнародного фонду «Відродження». Пілотний проект у м. БілаЦерква став другим експериментальним центром надання безоплатної правової допомоги, його реалізація дозволила накопичити необхідний досвід, як для реалізації схожих пілотних проектів у інших регіонах, так і для узагальнення практики надання безоплатної правової допомоги з метою розробки нового законодавства у цій сфері. В рамках пілотного проекту взяла участь у розробці та написані у співавторстві «Посібника з організації роботи Офісу громадського захисту».

   В 2011 р. отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

  З 2013 р. призначена на посаду заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області.

  З 2015 р. призначена на посаду директора Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.