Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 286 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
118
688
118
17454
349602
   

Закриття кримінального провадження щодо клієнтки центру

Деталі

    Підзахисна адвоката Антона Дідори (доручення Центру № 3308 від 28.09.17) була обвинувачена в тому, що вона намагалася таємно викрасти з гіпермаркету каву, декілька шоколадок, гель для душу, антиперспірант, антисептик, мило та зубну пасту; всього на суму 790 гривень. Даний товар підзахисна поклала до сумки та пройшла через касову зону не розрахувавшись за нього, після чого її затримали працівники охорони. Дані дії кваліфіковані досудовим слідством за ч.2 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України, як  таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що є злочином середньої тяжкості та карається позбавленням волі на строк до 3-х років.

    У судовому засіданні обвинувачена повністю визнала свою вину, розкаялася у вчиненому, зазначила, що злочин вчинила у зв'язку з тим, що мала скрутне матеріальне становище. Захисник обвинуваченої Антон Дідора заявив клопотання про закриття кримінального провадження відносно його підзахисної та звільнення її від кримінальної відповідальності у зв'язку зі зміною обстановки, оскільки та раніше не судима, активно сприяла розкриттю злочину, після вчинення злочину влаштувалася на посаду мерчендайзера, стала членом профспілкової організації студентів Національного авіаційного університету, за місцем роботи характерезується позитивно, навчається добре та переосмислила свій вчинок. Суд вирішив клопотання задовольнити.
    Вироком Києво-Святошинського районного суду від 24.11.2017 у справі № 369/8176/17 підзахисну адвоката Антона Дідори було звільнено від кримінальної відповідальності, а кримінальне провадження закрито у зв'язку зі зміною обстановки.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.