Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 395 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
38
696
4032
16702
348850
   

ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ)

Деталі

  УСПІШНА СУДОВА ПРАКТИКА ПРАЦІВНИКІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ


    До Таращанського бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центру звернулася громадянка Н., яка бажала в судовому порядку визнати право власності на земельну частку (пай).
  Указана особа працювала в колгоспі з 1960 р. по 1993 р. та в 1985 р. була прийнята у члени колективного сільськогосподарського підприємства – далі КСП.


  У 1995 р. відбулось паювання земель, що передбачало визначення розміру земельної частки (паю) у колективній власності на землю кожного члена колективного сільськогосподарського підприємства.
  Громадянка Н. до списків пайовиків не потрапила, сертифікат про право на отримання земельної ділянки не отримала. Права клієнтки порушено, оскільки до списків пайовиків мають входити всі члени КСП.
  Центром встановлено належність особи до суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу та призначено представника – працівника Таращанського бюро Поліщука Р.А.
  Працівником зібрано доказову базу та підготовано позовну заяву до суду.
  Суд позовну заяву задовольнив у повному обсязі.
  Права клієнтки захищені !
 За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9, контактний телефон: (0456) 33-40-09, 09117.
 Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.