Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 217 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
122
368
490
6487
154700
   

Виїзний прийом громадян в рамках Програми “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”

Деталі

    21.11.2018, на виконання Меморандуму підписаного Мін'юстом, Координаційним центром з надання правової допомоги, Державним підприємством «Національні інформаційні системи» та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, в рамках програми “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, директором Білоцерківського місцевого центру Сірик О.С. та начальником відділу правової інформації та консультації Білоцерківського місцевого центру Вдовикою О.М. було проведено прийом громадян у смт Терезине та с. Дрозди Білоцерківського району.

На прийом у смт. Терезине звернулось 17 осіб з земельних питань.

Під час прийому в с. Дрозди звернулось 7 осіб з 8 питань: земельного права (3), виконання судових рішень (1), житлового права (2), договірного права (1), адміністративного права (1).

 

 

 

 

 

 

 

 

    Мешканців села турбували питання, які стосуються безпосередньо земельного права, а саме: вилучення земель у користувача (фермера) для передачі у приватну власність, припинення права власності на земельну ділянку, усунення помилок у ДЗК (накладення земельних ділянок), порядок зміни цільового призначення земельної ділянки, погодження меж земельної ділянки між сусідами.
    Усім присутнім надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.

Під час прийому громадяни отримали роздаткові матеріали із земельних питань, зокрема буклети за темами: прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно, безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності, встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.