Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 162 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
253
327
2821
7686
219841
   

Виїзний прийом у військовій частині

Деталі

15 березня 2016 року працівниками Броварського місцевого центру з метою забезпечення доступу до безплатної правової допомоги військовослужбовців, учасників бойових дій проведено виїзний прийом до військових частин.

В.о. директора Броварського МЦ Березинець В.В. роз’яснив військовослужбовцям про систему безоплатної правової допомоги, порядок надання соціальних послуг військовослужбовцям та учасникам АТО та про види правових послуг, які їм можуть надаватися.

Головні спеціалісти Богданович А.В. та Лиско К.М. відповіли на загальні питання, які турбували військовослужбовців, а згодом надали кваліфіковану юридичну консультацію на індивідуальні запити військовослужбовців.

Військовослужбовці отримали професійні юридичні консультації та відповіді на питання, які їх хвилювали найбільше, а саме: які пільги передбачені учасникам бойових дій, як отримати земельну ділянку та порядок отримання житла, про додаткові гарантії мобілізованим, контрактникам тощо.

По закінченню виїзного прийому командуванням частин працівникам Центру було виражено щиру подяку та обговорена подальша співпраця.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.