Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 163 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
203
459
2720
3181
287041
   

Виїзні зустрічі-інформування щодо конкурсу начальників бюро

Деталі

19-20 квітня 2016 року в.о. директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерій Березинець та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Катерина Лиско здійснили виїзні зустрічі-інформування територіальних громад щодо відкритого конкурсу з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги в смт.Баришівка, м.Бориспіль, смт.Згурівка, м.Переяслав-Хмельницький та м.Яготин.

Під час заходу головний спеціаліст Лиско К.М. повідомила присутніх про реформування територіальних органів Міністерства юстиції України та створення бюро правової допомоги, а також детально розповіла про відкритий конкурс з відбору кандидатур на посади керівників та/або заступників керівників бюро правової допомоги в цих населених пунктах, які почнуть працювати з 1 липня 2016 року.

В.о. директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Березинцем В.В. провів інформаційні виступи стосовно запланованого відкриття бюро правової допомоги в регіоні, які мають забезпечити правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Кандидатів на конкурс цікавили питання умов проведення конкурсу, на що Валерієм Березинцем були надані повні та вичерпні відповіді.

Слід зазначити, що юристи виявили інтерес до конкурсу, в районах відвідуваних працівниками Центру взяли участь 27 осіб.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.