Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 160 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
89
508
3887
11210
249281
   

Вийшов друком буклет про медіацію у сімейних та спадкових спорах

Деталі

Інформаційний буклет, з якого можна детально дізнатися про альтернативний спосіб виходу з конфлікту, випущено в рамках проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах».

Проект реалізується «Українською академією медіації» та правовим клубом PRAVOKATOR.Одеса у Вінницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

«До процедури медіації доцільно звертатися практично в усіх цивільних спорах, учасники яких готові докласти зусиль для мирного вирішення конфлікту, без тривалого судового розгляду. Обмеженням для проведення медіації у сімейних конфліктах є випадки домашнього насильства», – підкреслив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Практично кожне шосте звернення, з яким торік зверталися українці для отримання правової допомоги, стосувалося сімейного права. Кожне десяте звернення – з питань спадкового права.

Куди можна звертатися за послугою з медіації? Що ви можете отримати в результаті такого механізму врегулювання конфлікту? Як можуть бути оформлені домовленості, досягнуті за результатами медіації? Відповіді на ці та інші запитання містяться у буклеті, що надрукований накладом у 5 тисяч примірників. Буклет поширюватиметься місцевими центрами та бюро БВПД в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Херсонській областях а також – у Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці та Сумах, де місцеві центри БВПД спеціалізуються на наданні комплексної правової допомоги в сімейних та родинних відносинах.

Завантажити електронну версію буклету

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.