Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 169 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
84
494
2508
7260
275931
   

Вуличне інформування жителів та гостей м. Білої Церкви

Деталі

  Із метою реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», завданням якого є проінформувати українців про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України та навчити ці права реалізовувати і захищати, 23 серпня 2019 року напередодні Дня незалежності України, працівниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено вуличне інформування жителів та гостей м. Білої Церкви.

 

 Метою заходу було ще раз нагадати українцям, що День Незалежності України - це не просто свято, а свято, яке відзначається на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення Незалежності України», це день, від якого прийнято вважати Україну незалежною державою.

    Також всі учасники поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО!», де особливу увагу приділено таким кампаніям, як “Чесна платіжка”, “Протидія домашньому насильству” та “Булінг”. Участь у даному інформуванні взяли люди різних вікових категорій.

 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.