Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 220 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
174
396
3421
8006
231911
   

Відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

    21.01.2019 у приміщенні Ради адвокатів Київської області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Конкурсна комісія, під головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги БВПД у Київській області Кіккаса Віктора Едгардовича, провела індивідуальні співбесіди з адвокатами, які мають бажання працювати у системі БВПД.

    До складу комісії також увійшли: заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД у Київській області Кукса Ольга Володимирівна, голова Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Бобкова Ніна Володимирівна, директор Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД Сірик Оксана Сергіївна, адвокат, член Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області, член Комітету з питань БПД Національної асоціації адвокатів України Байдик Олександр Анатолійович.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

    У черговому етапі конкурсу взяли участь 11 адвокатів.
    Адвокати, які успішно пройдуть конкурс, залучатимуться до системи БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів із адвокатами, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.