Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 249 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
387
588
975
9775
278446
   

Успішна судова практика Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

До Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка «М», що діяла як опікуна в інтересах свого сина, оскільки останній визнаний рішенням суду недієздатним у зв’язку з психічним захворюванням. Громадянка «М» бажала в судовому порядку звільнити сина від сплати від заборгованості за аліментами, оскільки заборгованість виникла в період тяжкого психічного захворювання.

Центром встановлено належність особи до суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу та призначено адвоката Скопич Марину Сергіївну.
Адвокатом зібрано доказову базу та підготовлено позовну заяву до суду про звільнення від сплати заборгованості за аліментами.
Адвокат у правовому обгрунтуванні позову посилався на:
- ст. 197 Сімейного кодексу України за позовом платника аліментів суд може повністю або частково звільнити його від сплати заборгованості за аліментами, якщо вона виникла у зв’язку з його тяжкою хворобою або іншою обставиною, що має істотне значення.
- п. 22 постанови Пленуму Верховного Суду України від 15 травня 2006 року № 3 “Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів” роз’яснено, що суд за умов передбачених ст. 197 СК – повністю або частково звільняє платника аліментів від сплати заборгованості.
- відповідно до ч .4 ст. 82 ЦПК передбачено, що обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили не доказується при розгляді іншої справи, у якій бере участь та сама особа.
Змістом позовних вимог у вищезазначеній позовній заяві є звільнення від сплати заборгованості за аліментами в розмірі 12 300,00 грн., що нараховано Броварським міськрайонним відділом державної виконавчої служби ГТУЮ у Київській області.
Рішенням Броварського міськрайонного суду Київської область від 23.04.2019 року позов задоволено та стягнено з відповідача судовий збір у розмірі 704,80 грн.
Завдяки професійним діям адвоката Скопич М.С., зібраним доказам по справі, рішенням суду позовну заяву задоволено. Права  особи з психічним захворюванням захищено.

За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Броварського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 16 (Офісний центр, 3-й поверх, каб. №30). Телефон: (067) 320-80-89.
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги:0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.