Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 326 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
540
479
540
10368
325281
   

УСПІШНА СУДОВА ПРАКТИКА АДВОКАТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

  До Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Н., яка бажала в судовому порядку визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
  Громадянка Н. уклала іпотечний договір із банком на забезпечення кредитних зобов’язань, які добросовісно виконувала. Приватним нотаріусом було вчинено виконавчий напис про стягнення на предмет іпотеки - житловий будинок, та запропоновано за рахунок коштів від його реалізації задовольнити вимоги стягувача (Банку) по заборгованості за кредитним договором.

  На підставі виконавчого напису нотаріуса приватним виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження та накладення арешту на будинок. Громадянка Н. вважає такі дії банку та нотаріуса незаконними, оскільки кошти за кредитним договором нею сплачувались.

  Центром встановлено належність особи до суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу та призначено адвоката Чорненьку Олену Іванівну, яка підготувала позовну заяву до суду.
  Суд першої інстанції позовну заяву про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, не задовольнив. Адвокатом та клієнткою подано апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. Апеляційним судом скасовано рішення суду першої інстанції та прийнято постанову, якою визнано виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
  Завдяки професійним діям адвоката Чорненької О.І., зібраним доказам по справі, постановою суду права клієнтки захищено.
  За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9, контактний телефон: (0456) 33-40-09, 09117.
  Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.