Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 163 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
92
508
3890
11213
249284
   

Успішна судова практика адвоката Броварського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

    19.12.2018, до Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка М, із проблемою щодо невиплати грошової допомоги Броварським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області.

    Громадянка М стверджувала що відповідно до п. 7-1 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» особам, які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів "е"-"ж" статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення", і мають страховий стаж (для чоловіків - 35 років, для жінок - 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію, при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх десяти місячних пенсій станом на день її призначення. Таким чином, громадянка М. має право на отримання грошової допомоги у розмірі 10 мінімальних пенсій за віком, у зв’язку з чим звернулася до пенсійного органу з відповідною заявою, у відповідь на яку, пенсійний орган, повідомив їй, що розпорядженням управління грошова допомога їй була нарахована, однак виплата відбудеться після прийняття Кабінетом Міністром України відповідного порядку.
    Наказом Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги № 04-09/449 від 28.12.2018, прийнято рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянці М та призначено адвоката Лукацьку Лілію Григорівну.
    Адвокатом надано консультацію громадянці М., складено позовну заяву про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії. Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 01.02.2019, відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження.
    Рішенням Київського окружного суду адміністративний позов громадянці М задоволено та вирішено визнати протиправною бездіяльність Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, що полягає у невиплаті громадянці М. нарахованої грошової допомоги та зобов’язано Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області виплатити громадянці М нараховану грошову допомогу в розмірі 32135 грн. 90 коп.
    Завдяки професійним діям адвоката Лукацької Л.Г., зібраним доказам по справі, рішенням суду позовну заяву задоволено, права клієнтки М. захищено.
    За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Броварського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 16 (офісний центр, 3-й поверх, каб. № 30).
    Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.