Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
245
327
2813
7678
219833
   

Україна на шляху гендерної рівності

Деталі

    19 квітня 2017 року в.о. директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катериною Лиско та головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Аліною Сердюк для учнів Калинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Броварського району, проведено лекцію на тему: «Україна на шляху гендерної рівності».


    У рамках лекції працівниками Центру висвітлено учням поняття гендерної рівності, її особливості, ознайомлено з законодавством України щодо принципу рівності жінок та чоловіків, а саме: Законами України «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», Указом Президента України «Про вдосконалення роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», а також міжнародно-правовими актами: Конвенцією ООН «Про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок» (1979 р.), Декларацією про рівноправність жінок і чоловіків (1988 р.).
    Для кращого сприйняття інформації учням продемонстрований порівняльний аналіз гендерної рівності в Україні та інших країнах світу.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.