Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
88
696
4082
16752
348900
   

У Білій Церкві відкрито правовий кінозал від системи БПД

Деталі

 Учора, в приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету розпочався новий напрямок правопросвітницької роботи — правовий кінозал від системи БПД. Захід організований для студентів юридичного факультету права та лінгвістики, працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області.


 Захід розпочався із вітального слова заступника директора центру Олександра Дегтяра та директорки Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність» - Ольги Настіної.

 


  Для першого показу обрали судову драму «Вердикт» - фільм, американського режисера Сідні Люмета, який номінований на п'ять премій Американської кіноакадемії «Оскар».
 У сюжеті фільму зображена робота адвоката щодо захисту молодої жінки, сестра якої стала жертвою лікарської помилки і перебуває у вегетативному стані протягом чотирьох років. Адвокат, шляхом тяжкої та наполегливої праці, добивається позитивного результату та винесення справедливого вироку.
 Після перегляду відбулось обговорення фільму, у ході якого усі присутні жваво обмінювалися думками та дійшли висновку, наскільки важливою є професія адвоката в сучасному суспільстві та мали змогу в простій та невимушеній атмосфері розібратися в складних юридичних питаннях.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.