Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
471
479
471
10299
325212
   

У Білій Церкві відбулося відкриття Всеукраїнської фотовиставки «Правова допомога поруч»

Деталі

 У Білій Церкві відкрилася фотовиставка «Правова допомога поруч», яка згодом буде презентована в інших регіонах країни. На фотодокументальній виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — надання правової допомоги клієнтам, насамперед представникам та представницям соціально вразливих категорій населення. Фотовиставка підготовлена за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

 Мета фотовиставки — привернути увагу до переваг створеного державою механізму захисту прав українців. Насамперед це вразливі категорії громадян — діти, учасники бойових дій на сході країни, літні люди та люди з інвалідністю, особи, які перебувають в місцях несвободи.
 Створена система безоплатної правової допомоги України є однією з найбільш розгалужених і прогресивних у світі. Ця система визнана успішною міжнародною спільнотою та громадянським суспільством і за результатами зовнішнього незалежного оцінювання відповідає стандартам та передовому досвіду Ради Європи.
 Також під час заходу заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Київській області - Олександром Дегтярем проведено пресконференцію на тему «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості», для всіх присутніх презентований український досвід із надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, обговоренні питання доступності та якості правових послуг.
 Разом з тим презентовано відеоролики, в яких розповідаються історії людей, які звернулися за допомогою до системи БПД.
 Історії, відображені у сюжетах відеороликів, є типовими. Проблеми з оформленням документів, призначення пенсії по інвалідності, соціальних виплат та ін. Саме з такими проблемами люди часто звертаються до системи безоплатної правової допомоги.
 На прикладі реальних історій українці переконуються, що наявні правові шляхи вирішення життєвих проблем, і кожен має рівний доступ до правосуддя.
 У відеороликах люди розповідають, як їм допомогли фахівці центрів та бюро правової допомоги, адвокати, які співпрацюють із системою БПД. Як змінилося їхнє життя після звернення до системи БПД.
 

 Переглянути відеоролики можна за посиланням:

«Захисти свої права на безкоштовний проїзд у громадському транспорті»
«Борись за права постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи»
«Вимагай справедливої виплати пенсії»
«Захисти свої права та майбутнє»
«Захисти право на належну пенсію» 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.