Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
129
368
497
6494
154707
   

Тренінги «Земельна просвіта» пройшли у Білій Церкві

Деталі

    У рамках Програми Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, на Київщині, а саме у м. Біла Церква відбувся дводенний тренінг (22-23 листопада 2018 року) «Земельна просвіта», який був направлений на розвиток знань та навичок у сфері земельних відносин. Даний захід було організовано для юристів системи безоплатної правової допомоги та інших практикуючих юристів, для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів, нотаріусів, а також для адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги у Київській області.

    Тренерами Іриною Цвігун, Світланою Марченко та Надією Ковальчук висвітлені питання про визначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення як об’єкта цивільних прав; особливостям правочинів з земельними ділянками сільськогосподарського призначення; питанням приватизації та спадкування земельної ділянки; захисту прав на земельну ділянку у досудовому та судовому порядку фахівцями системи безоплатної правової допомоги та іншими практикуючими юристами.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Учасники заходу також мали змогу поставити експертам низку запитань, які нині хвилюють землевласників та землекористувачів у громадах.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Під час заходу всі бажаючі мали змогу поставити досвідченим експертам цікавлячі їх запитання, які хвилюють землевласників та землекористувачів. По закінченню тренінгу зі спеціалізованого навчання, всі учасники отримали сертифікати про його проходження.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.