Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 227 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
361
459
2878
3339
287199
   

Тренінг на тему: «Розвиток навичок роботи (Soft Skills) з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги»

Деталі

    03-04.06.2019, за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у правовому клубі “PRAVOKATOR” (м. Київ) відбувся дводенний тренінг для працівників системи БПД на тему: «Розвиток навичок роботи (Soft Skills) з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги». Тренерами заходу були Ірина Подкопаєва та Людмила Язан.

  У ході якого працівники системи мали можливість відпрацювати навички фільтрування сприйняття інформації, яку надає клієнт працівнику центру БПД, дізнались що таке комунікативна петля переконань, визначили існуючі рівні слухання клієнта. Учасники тренінгу мали можливість проаналізувати роботу адвокатів (на основі сюжетів з відомих серіалів правового характеру), визначити ефективні та неефективні методи поведінки адвокатів з клієнтами.
   Під час другого етапу учасники тренінгу тренінгу виявляли типові помилки юристів при аналізі справи та інтерв'юванні клієнта, отримали поради щодо їх уникнення, розглядали різні ситуації-кейси, де намагались відіграти роль адвоката, який працює із відповідними групами населення: діти, учасники АТО, внутрішньо переміщені особи та жертви домашнього насилля застосовуючи навички soft skills.
    У процесі інтенсивного діалогу учасники тренінгу розглянули ряд питань цікаво і продуктивно провели час та отримали цінні знання.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.