Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 199 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
167
667
3052
1464
352536
   

Тренінг на тему: “Кримінальний процесуальний кодекс України: крізь призму Європейських стандартів”

Деталі

Учора, в приміщені Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області проведено тренінг для адвокатів на тему: “Кримінальний процесуальний кодекс України: крізь призму Європейських стандартів”.
 Захід провів акредитований тренер — Віктор Кіккас директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області.


 Під час заходу висвітлено IV блока питань:
I блок - Початкові дії захисника при вступі у справу:
 (Вступ адвоката у справу, забезпечення права на справедливий судовий розгляд на стадії вступу адвоката у справу крізь призму статті 6 ЄКПЛ; побудова стратегії захисту; що потрібно перевірити та звернути увагу при виконанні доручення на участь в ОПД; які підстави та порядок припинення участі захисника за дорученням).
II блок - Дії захисника при затриманні клієнта, пред’явленні підозри. Забезпечення основоположних прав і свобод клієнта:


 (Дії захисника при затриманні клієнта (208 та 191 КПК); оскарження затримання; основоположні права затриманої особи; каталог конвенційних стандартів ст. 5 ЄКПЛ; дії захисника при вирішенні питання про запобіжний захід; повідомлення про підозру).
III блок - Оскарження рішень, дій, бездіяльності слідчого, прокурора , слідчого судді:
 (Суб’єкти розгляду скарги; оскарження затримання; оскарження ухвал слідчого судді; неефективне розслідування: позиція ЄСПЛ, оскарження під час підготовчого судового засідання ч. 3 ст. 303 КПК).

 IV блок - Дії захисника в суді першої інстанції:
 (Підготовче провадження (на що треба звернути увагу?); дотримання конвенційного стандарту «Неупереджений та незалежний суд» п. 1 ст. 6 ЄКПЛ; стандарт «мати час і можливість, необхідні для підготовки захисту» - п.3 (b) ст.6 ЄКПЛ; стандарт «право на захист» - п.3 (b) ст.6; дії захисника перед судовим засіданням; допит в суді; дослідження речових доказів, документів, огляд на місці; виступ адвоката в суді).
У процесі інтенсивного діалогу учасники тренінгу розглянули ряд питань цікаво і продуктивно провели час та отримали цінні знання.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.