Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 217 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
387
550
937
4688
288548
   

Студентам Білоцерківського вишу– про важливі проєкти системи БПД

Деталі

 Сьогодні, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас розповів майбутнім юристам про правові послуги, альтернативні сервіси та пілотні проєкти та плани системи безоплатної правової допомоги.
 Це - головна мета зустрічі у форматі відкритого діалогу із найбільш мобільною частиною населення - студентами Білоцерківського національного аграрного університету.


 Під час зустрічі презентовані важливі проєкти та ініціативи системи БПД, а це - медіація, програма відновного правосуддя для неповнолітніх та спільна ініціатива Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості «Сімейні радники».
 Серед пріоритетів системи, які озвучив Віктор Кіккас, - ефективність державних видатків, збереження мережі доступу, клієнтоорієнтована структура, запровадження додаткових сервісів, розширення застосування IT, розвиток людського потенціалу.


 Окремої уваги заслуговує платформа WikiLegalАid. Вона створена за аналогією з Вікіпедією. Будь який користувач Інтернет може зайти на платформу та відшукати там потрібну йому правову інформацію, зразки оформлення документів та заяв.
 Студенти вишу виявили неабияку зацікавленість системою БПД, а директор Регіонально центру, своєю чергою, висловив сподівання, що серед майбутніх випускників – майбутні фахівці центрів з надання БВПД, які працюватимуть заради захисту прав людей.
 По закінченню заходу, студенти з цікавістю запитували про проходження навчальної практики та працевлаштування в центрах БВПД у майбутньому.


 Нагадуємо, єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.