Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 207 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
335
459
2852
3313
287173
   

Співпраця заради посилення правових можливостей через правопросвітництво

Деталі

    03 серпня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас, як член Ради, взяв участь у засіданні Київської обласної МКМР з правової освіти населення. Під час засідання, що відбувалось під головуванням заступника голови – керівника апарату Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера , були обговорені актуальні питання, які стосувались правового захисту рівності прав молодих жінок та чоловіків при працевлаштуванні на роботу; стану дотримання гарантованих Конституцією України соціальних, земельних, житлових прав населення Київщини; правоосвітньої діяльності громадських організацій області в напрямку проведення правороз'яснювальної та правоосвітньої роботи серед населення; запобігання і протидії корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування, проблем та перспектив удосконалення антикорупційного законодавства; питань формування цін і тарифів житлово-комунальних послуг та проведення перерахунків, розміру оплати за надання цих послуг.

    Окрім того, під час засідання відбулось обговорення та планування заходів загально-національного проекту Міністерства юстиції України “Я маю право!”, що складається з блоків: “Права громадян у сфері правосуддя”, “Захист права власності українських громадян”, “Формування вмінь протистояти побутовій корупції, зокрема у вищих навчальних закладах”, що розпочато з метою підвищення рівня поінформованості українців про їхні права і способи їх активного захисту.
    В обговоренні питань під час засідання взяли участь представники відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Київській області, управління організаційно-адміністративного забезпечення Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, відділу обслуговування пенсіонерів, інвалідів війни та праці Департаменту соціального захисту населення ОДА, представники Держгеокадастру, Антимонопольного комітету, Київської обласної організації Союзу юристів України, Секретаріату Кабінету Міністрів України.
    За результатами обговорених питань були прийняті відповідні рішення у формі рекомендацій для реалізації заінтересованими особами.
    Нагадаймо, що Київська обласна МКМР з правової освіти населення координує діяльність органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій в області щодо правової освіти населення та сприяє підвищенню рівня правової культури її жителів.
    Організаційну та методичну підтримку в роботі цієї Ради здійснює Головне територіальне управління юстиції у Київській області.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.