Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 197 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
263
327
2831
7696
219851
   

Співпраця з громадською організацією інвалідів

Деталі

11.03.2016 року працівниками Броварського МЦ з НБВПД проведено робочу зустріч з головою Броварського міського товариства інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату “Прагнення” Іваненком О.В.

Під час зустрічі сторони заходу обговорювали аспекти та проблеми з якими стикаються в повсякденній роботі, загострили увагу на співпраці та подальшого розвитку соціального партнерства.

Так, з метою забезпеченням державної гарантії верховенства права, принципів Ради Європи і практики Європейського Суду з прав людини щодо вільного доступу до правосуддя сторони круглого столу уклали меморандум про співпрацю.

Меморандум як шлях до об’єднання зусиль щодо захисту прав інвалідів має надати нового імпульсу діяльності, спрямованої на досягнення головної мети, яка полягає у забезпеченні повної реалізації інвалідами своїх прав на основі справедливості та їхньої участі у житті суспільства

Сторони також об’єднають зусилля в здійсненні просвітницької та інформаційно-роз’яснювальної діяльності у суспільстві щодо захисту прав інвалідів.

У рамках дії меморандуму в.о.директора Березинець В.В. та головний спеціаліст Лиско К.М. провели зустріч з особами, які мають статус інваліда та проходять реабілітацію, відповіли на їхні запитання щодо безоплатної правової допомоги.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.