Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 175 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
184
459
2701
3162
287022
   

Семінар-нарада «Вторинна правова допомога як механізм реалізації прав громадян» у Бородянці

Деталі

23 вересня 2015 року у приміщенні Бородянського будинку культури проведено семінар-нараду на тему: «Вторинна правова допомога як механізм реалізації прав громадян» за участю керівництва державних органів та місцевого самоврядування Бородянського району, представників: районного управління юстиції, сільських рад, управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості, районного управління пенсійного фонду, громадських організацій та адвокатів, директором Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( далі- місцевий центр) Світланою Бухтіяровою були презентовані переваги системи безоплатної правової допомоги для адвокатів та висвітлені питання співпраці адвокатів з центром БВПД. Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо мети та умов конкурсу.

До присутніх була доведена інформація про основні завдання та юрисдикцію місцевого центру, категорію осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу, перелік документів необхідних для підтвердження права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід проходив в діловій, конструктивній обстановці, обговорювалися актуальні й важливі питання цього напрямку роботи та шляхи їх вирішення з метою захисту найбільш вразливої категорії українців; питання щодо подальшої плідної співпраці з місцевим центром.

Учасникам були роздані інформаційні буклети:

- про роботу Вишневського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги,
- про право на безоплатну правову допомогу.

Захід супроводжувався місцевими ЗМІ.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.