Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 209 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
344
459
2861
3322
287182
   

РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ У ТАРАЩАНСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    21.03.2019, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області проведено роботу мобільної точки доступу у Великоберезянській та Станишівкій сільських радах у Таращанському районі Київської області.

    До мобільної точки доступу звернулось 21 особа із наступних питань: виконання судових рішень, сімейних питань, спадкового права, житлового права, соціального забезпечення, з питань земельного права.

    Усім присутнім надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Під час прийому громадяни були поінформовані про проект "Я маю право” та проект «Я маю право голосу», зокрема з учасниками заходу обговорені питання реалізації виборчого права громадянами нашої держави під час голосування на виборах, які документи потрібно мати з собою під час голосування на дільниці.

    Роботу мобільної точки доступу забезпечено: начальником Таращанського бюро правової допомоги Поліщуком Р.А., начальником Таращанського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Лисаченко Л.А., начальником районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Поліщук Т.В., головним спеціалістом Таращанського відділу з обслуговування громадян Білоцерківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Степаненко І.В.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.