Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 309 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
452
250
1324
4199
141883
   

РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ В ТАРАЩАНСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    25.10.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, проведено роботу мобільної точки доступу у сільських радах с. Чернин та с. Крива Таращанського району Київської області.

    До мобільної точки доступу звернулось 18 осіб з наступних питань: виконання судових рішень (2), з сімейних питань (1), спадкового права (3), житлового права (3), соціального забезпечення (7), земельного права (2).
    Усім присутнім було надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.
    Також під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО» для розміщення у приміщеннях установ і для проведення інформування мешканців сіл про безоплатну правову допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Разом з тим, по закінченню заходу у вище вказаних населених пунктах, службові особи провели спільний правопросвітницький захід для працівників та підопічних Комунального закладу Київської обласної державної адміністрації «Таращанський геріатричний пансіонат», який надає послуги із забезпечення проживання для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які не мають можливості самостійно пересуватися.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Даний захід був спрямований на забезпечення прав підопічних та працівників закладу, зокрема, щодо можливостей отримання безоплатної правової допомоги, роз’яснення законодавства у сфері соціального захисту, пенсійного забезпечення та здійснено інформування присутніх на заході щодо основних напрямів та завдань проекту «Я МАЮ ПРАВО».

 

 

 

 

 

 

 

 

    Роботу мобільних точок доступу забезпечено: начальником Таращанського бюро правової допомоги Поліщуком Романом Анатолійовичом, начальником Таращанського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Лисаченко Лілією Андріївною, начальником районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Дмитренко Тетяною В'ячеславівною, головним спеціалістом Таращанського відділу з обслуговування громадян Білоцерківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Степаненко Інною Василівною.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.