Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 324 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
433
250
1305
4180
141864
   

РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ У БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    18.10.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області проведено роботу мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги у с. Гнідин та с. Вишеньки Бориспільського району Київської області.

    До мобільної точки доступу за правовою допомогою звернулися 11 осіб із наступних питань: перелік документів для підтвердження трудового стажу, порядок призначення субсидій, права та пільги учасників АТО, розірвання шлюбу та поділ спільного сумісного майна подружжя, виплати допомоги на поховання, оформлення заповіту, порядок надання БВПД.

    Також під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО» для розміщення у приміщеннях установ і для проведення інформування мешканців сіл про безоплатну правову допомогу.

    Роботу мобільної точки доступу забезпечено: заступником начальника Бориспільського бюро правової допомоги Вікторією Лук’яненко, начальником Бориспільського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Київській області Олексієм Сергієнком, начальником Бориспільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Київській області Валентиною Прохоровою, головним спеціалістом Бориспільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області, державним нотаріусом Бориспільської районної державної нотаріальної контори Надією Черненко.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.