Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
80
400
802
8536
220691
   

Робочий візит у Вишневе

Деталі


    14 серпня 2015 року, у  приміщенні Києво-Святошинскої РДА за адресою: просп. Перемоги,126, м. Київ, відбулась прес-конференція з реалізації соціальної програми "Безоплатна правова допомога та децентралізація у сфері надання адміністративних послуг" радника Міністра юстиції України Ігоря Алєксєєва, представника Головного териториального управління юстиції у Київській області Сергія Герасимчука за участю заступника голови Києво-Святошинської РДА Михайла Лєзніка, директора Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі-центр) Світлани Бухтіярової.

 

   На заході були присутні представники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування Києво-Святошинського району а також Бородянського, Васильківського, Вишгородського, Іванківського, Макарівського, Обухівського, Поліського, Фастівського районів та міст Буча, Васильків, Ірпінь, Обухів, Прип'ять, Фастів на які розповсюджуються юрисдикція центру, адвокати які співпрацюють з центром правової лопомоги та громадяни.

   У ході прес-конференції були надані відповіді на запитання стосовно звернень за юридичною допомогою та обговоренні шляхи подальшої співпраці. Директор Вишневського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Бухтіярова відзвітувала про проведену роботу центру з дня його відкриття тобто, з 1 липня 2015 року, відповіла на низку запитань присутніх.

   Після проведення прес-конференції відбувся особистий прийом громадян. Захід супроводжувався місцевими засобами масової інформації.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.