Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 142 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
248
327
2816
7681
219836
   

Робоча зустріч з працівниками Бориспільської поліції

Деталі

31 березня 2016 року працівники Броварського МЦ завітали з робочим візитом до Бориспільського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області.

Метою візиту було проведення організаційно-роз'яснювальної роботи серед працівників поліції про діяльність центру та в загальному про систему правової допомоги.

Під час зустрічі присутніх ознайомлено з специфікою роботи Броварського місцевого центру, обговорено питання надання безоплатної вторинної правової допомоги потерпілим та свідкам у кримінальному провадженні, забезпечення залучення захисника за рахунок держави у випадках визначених законом.

Серед працівників поліції виникало багато запитань з приводу механізму прийому громадян та переліку документів, які необхідно подати при зверненні до Центру.

В ході зустрічі також обговорювались питання взаємодії по наданню правової допомоги та розміщенню інформації на стендах Бориспільської поліції.

Також працівники Центру завітали до Бориспільської місцевої прокуратури та поспілкуватись з прокурором Костіном Я.Р. щодо надання безоплатної правової допомоги на території Бориспільського, Баришівського, Переяслав-Хмельницького, Згурівського, Яготинського районів та міста Березань, на які розповсюджується сфера діяльності Бориспільської місцевої прокуратури.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.