Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 158 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
165
459
2682
3143
287003
   

Робоча зустріч з адвокатами

Деталі

    11.09.2015 р. відбулась робоча зустріч директора Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сірик О.С. та начальника управління юстиції Сквирського районного управління юстиції Яременко М.В. з адвокатами Сквирського району, з метою мотивації останніх залучитися до системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Адвокатам була представлена презентація «Переваги системи безоплатної правової допомоги» .

 

   

В презентації "Розвінчання популярних «МІФІВ» про систему БПДвисвітлені наступні питання:

• Робота адвокатів, які надають правову допомогу, є оплачуваною. Оплата відбувається регулярно, по мірі здачі актів про надання БВПД. Станом на 04.09.2015 адвокатам за надані послуги виплачено 45589,6 тис. грн., рівень оплати становить 98,2% від зареєстрованих зобов’язань.

• «Адвокати залучаються до надання БПД примусово»,«Робота адвокатів, які надають правову допомогу, ніким не оплачується». Участь адвоката у наданні БПД є добровільною. Виключно сам адвокат вирішує чи брати йому участь у конкурсі з відбору адвокатів, які надають БВПД, та чи укладати з центром контракт у разі успішного проходження конкурсу та включення до Реєстру. Адвокат самостійно визначає обсяг свого навантаження у контракті.

• «Система безоплатної правової допомоги призводить до створення «державної адвокатури» Система БПД не прагне створити «державну адвокатуру». Держава не має відношення до питань доступу до професії, професійної етики та дисциплінарної відповідальності адвокатів, не має права втручатися у їх професійну діяльність. Жоден з адвокатів, які надають БВПД за дорученням центру, не є штатним працівником цього центру і не має обмежень на паралельне зайняття приватною практикою.

    Переваги роботи в системи БВПД:

• Виконання суспільно – значущої функції;

• Наявність постійного замовлення;

• Регулярне безкоштовне підвищення кваліфікації;

• Популяризація професійних досягнень;

• Гнучкий графік роботи;

• Постійне джерело доходу.

       Порядок, умови участі у конкурсі з добору адвокатів.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

• ЗАЯВА за встановленою формою;

• копії паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;

• витяг з Єдиного реєстру адвокатів України, виданий не пізніше 10 днів до подання документів;

• біографічна довідка та анкета за встановленою Мін'юстом формою;

• мотиваційний лист (до 500 слів) у довільній формі за підписом претендента.

    Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги у розділі «Конкурс адвокатів» http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/vosmyi-konkurs.

   Заяви подаються до 30 вересня 2015 р до головного територіального управління юстиції або районного/міського/ міськрайонного управління юстиції.

   Робоча зустріч відбулась у форматі вільного спілкування, адвокати мали можливість поставити питання, які їх цікавлять та отримати відповіді.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.