Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 208 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
364
550
914
4665
288525
   

Робоча зустріч щодо реалізації проекту «Посилення якості системи надання безоплатної правової допомоги в Україні ключовим групам населення, вразливим до ВІЛ»

Деталі

 26.11.2019 Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з правовим клубом PRAVOKATOR.Київ та Всеукраїнською благодійною організацією «Українська фундація правової допомоги» за підтримки благодійної організації «100% життя» була проведена робоча зустріч щодо реалізації проекту «Посилення якості системи надання безоплатної правової допомоги в Україні ключовим групам населення, вразливим до ВІЛ ».


 У заході прийняли участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Дегтяр та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Ольга Кукса.
 На робочій зустрічі були обговорені питання розробки розширеної навчальної програми для адвокатів, які у жовтні 2019 року взяли участь у базовому тренінгу із заисту вразливих до ВІЛ груп населення.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.