Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
191
459
2708
3169
287029
   

Робоча зустріч 15.09.2015

Деталі

Працівниками Вишневського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі-місцевий центр) 15.09.2015 проведено робочу зустріч з представниками управління міжрайонного управління юстиції, головами селищних та сільських рад, посадовцями управління соціального захисту населення, управління пенсійного забезпечення, адвокатами Фастівського району.

           В ході зустрічі директором Вишневського місцевого центру БВПД Бухтіяровою Світланою Володимирівною та головним спеціалістом відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Потапенко Жанною Олександрівною були презентовані переваги  системи безоплатної правової допомоги  для  адвокатів та висвітлені питання співпраці адвокатів з центром БВПД, зокрема такі як: 

  • Øадвокат - самозайнята особа, адвокатське бюро або адвокатське об’єднання;
  • Øвідносини з центром БВПД – цивільно-правова угода (рівні сторони);
  • Øправову позицію формує та узгоджує з клієнтом самостійно (після отримання доручення);
  • Øнесе юридичну відповідальність як адвокат виключно перед органами адвокатського самоврядування.

 

         Центр БПВПД регулярно надає доручення адвокату для надання БВПД суб’єктам права на таку допомогу. Важливим фактором є те, що адвокат самостійно визначає свій обсяг навантаження та територію роботи у контракті, що дозволяє займатися не лише справами за дорученнями центру, а і приватною практикою. Щодо розміру оплати, то вона залежить від складності справи, також існують заохочувальні коефіцієнти за досягнення позитивного результату для клієнта (виправдувальний вирок тощо), відшкодовуються витрати на користування власним транспортом.  Адвокатам проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо мети та умов проведення конкурсу.

 

          Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Аліна Чубатенко розповіла про діяльність місцевого центру, зокрема, що стосуються завдань і обов’язків, які покладають на центр з надання БВПД. Зосередила увагу присутніх на інформуванні населення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, насамперед  через громадські приймальні.

У ході заходу були роздані інформаційні повідомлення. 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.