Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 174 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
217
459
2734
3195
287055
   

Робоча зустріч з адвокатами

Деталі

   24.06.2016 року Броварським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в приміщенні центру проведено планову робочу зустріч з адвокатами, які надають БВПД. Під час зустрічі працівниками центру було проведено роз’яснення вимог Постанови КМУ від 17.09.2014 №465 з питань оплати послуг адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у цивільному процесі та відшкодування їх витрат. Особливу увагу було приділено порядку відшкодуванню витрат понесених під час використання громадського транспорту.


   Також, адвокати були ознайомлені із змінами в законодавстві України, які стосуються застосування положення статті 257-1 Цивільного процесуального кодексу України (щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України). Разом з тим, обговорено окремі положення та зміни до Сімейного кодексу України. В ході робочої зустрічі проведено анонімне анкетування адвокатів з метою моніторингу якості надання безоплатної вторинної правової допомоги та обговорено інші нагальні питання взаємодії центра та адвокатів. Подальше проведення робочих зустрічей у такому форматі для обміну досвідом між адвокатами та обговорення проблемних питань є необхідною складовою для покращення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.