Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 157 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
330
414
1209
11617
310502
   

Регіональна науково-практичої конференції «Захист прав громадян та територіальних громад в умовах децентралізації»

Деталі

 29 листопада 2019 заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Дегтяр та директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сірик прийняли участь у роботі Регіональної науково-практичної конференції «Захист прав громадян та територіальних громад в умовах децентралізації», яка відбулася в Білоцерківському національному агарному університеті.

 

 Конференція зібрала різнофахову спільноту: науковці та студенти, депутати місцевих рад, судді, спеціалісти юридичних управлінь та структур органів місцевого самоврядування, фахівці   Регіонального та Білоцерківського місцевого центрів з надання вторинної правової допомоги, експерти з питань децентралізації, громадська та наукова спільнота, а також представники юридичного клінічного руху.
 Учасники конференції обговорили проблеми та шляхи їх вирішення у таких питаннях як:
• реалізація права на безоплатну правову допомогу
• механізми захисту прав громадян та територіальних громад в сучасних умовах
• правове регулювання процесів децентралізації
 Цікаві дискусії щодо добровільного чи примусового об’єднання територіальних громад, першочергових завдань бюджетування та вирішення проблем формування територій, прийняття та фінансування цільових бюджетних програм безоплатної правової допомоги, реальних потреб та запитів на правову допомогу на Київщині.
 Резолютивно дійшли до висновків, що новоутворені територіальні громади не можуть вважатись спроможними виконати свою функцію без створення у громадах сталої і якісної системи доступу мешканців до правосуддя, гарантованого державного захисту, до безоплатних правових сервісів.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.