Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 134 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
247
327
2815
7680
219835
   

Проведено робочу зустріч з адміністрацією Ірпінського виправного центру № 132

Деталі

    12 квітня 2017 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас та заступник директора Центру Ірина Іванчук провели робочу зустріч з начальником Ірпінського виправного центру № 132 Олегом Кривим.


    У ході зустрічі були обговорені питання співпраці у забезпеченні ефективних форм та способів надання правової допомоги засудженим до покарання у вигляді обмеження волі на підставі Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, інших нормативно-правових актів; питання організації роботи мобільного консультаційного пункту для осіб, що відбувають покарання в Ірпінському виправному центрі, фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Київській області.
    Також були обговорені інші питання, які стосувались залучення засуджених до праці, їх умовно-дострокового звільнення від відбування пока­рання тощо, та здійснено огляд кімнати для проведення побачень, кімнати для приймання-видавання посилок (передач), огляду осіб та їх речей.
    Нагадаймо, що відповідно до Положення про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області від 13 червня 2016 року № 55 Центр забезпечує захист, складання документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів особи, засудженої до покарання у вигляді позбавлення волі за зверненням такої особи або за ухвалою суду в судах, інших органах державної влади, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.