Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 214 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
351
459
2868
3329
287189
   

Проведено перший виїзд з роз`яснення законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів

Деталі

    11 серпня у Київській області розпочав свою роботу оперативний штаб з питань захисту прав сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектора економіки при облдержадміністрації, метою якого є оперативне реагування на спроби рейдерських захоплень землі чи зібраного урожаю. 
    У розпалі жнив питання отримання кваліфікованої юридичної допомоги для власників та користувачів земель набуває особливої актуальності. Тому за окремим графіком на території області розпочали діяти мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, утворені об’єднаними зусиллями Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області. 

    16 серпня проведено перший виїзд консультаційного пункту до громад сіл Колонщина, Маковщина, Фасова Макарівського району Київської області у складі першого заступника начальника ГТУЮ у Київській області Андрія Круця, заступника начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ольги Бабенко, начальника відділу звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Світлани Камлик, в. о. начальника Макарівського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Ігоря Гусенова, в. о. начальника Макарівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Оксани Мудрак та начальника відділу представництва Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ярослава Іванчука.
    В процесі роботи мобільних точок доступу присутнім мешканцям сіл та посадовим особам органів місцевого самоврядування в приміщеннях сільських рад Колонщини, Маковщини та Фасової була надана змістовна різнобічна правова інформація стосовно питань приватизації земельних ділянок, процедури визначення меж земельних ділянок, реєстрації прав на рухоме та нерухоме майно, спадкування, порядку визнання права власності в порядку спадкування, строків пільгового виходу на пенсію та інших питань, які в першу чергу турбують жителів сільської місцевості.
    Зокрема, було звернуто увагу посадових осіб сільських рад на небезпеку, яка нависла над аграріями країни з боку рейдерів та надано рекомендації, яким чином селяни можуть захистити свої права на землю та врожай від рейдерських зазіхань. Ярослав Іванчук ознайомив присутніх з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, можливостях та способах звернення мешканців віддалених населених пунктів за отриманням безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.
    По закінченню проведення заходу представником Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з селищними головами обговорено подальшу співпрацю, спрямовану на забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги шляхом проведення фахівцями центру регулярних виїзних прийомів та інформаційних заходів з правових питань, які хвилюють людей та є актуальними для їхніх громад.

 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.