Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
244
327
2812
7677
219832
   

Проведення правопросвітницького заходу в ЗОШ №5

Деталі

   13 березня 2017 року працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено лекцію-бесіду для учнів 10-11 класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 за темою: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”. У ході заходу для старшокласників були висвітлені питання, у якому віці та за які види злочинів неповнолітні особи притягуються до кримінальної відповідальності; яке покарання може бути визначено неповнолітньому; у яких випадках обов’язкова участь захисника; чи несуть відповідальність батьки, та в якій мірі, за злочини, скоєні малолітніми, неповнолітніми.

   Окрім того, під час заходу було презентовано діяльність Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області; роз'яснено норми законодавства, на підставі якого забезпечується надання безоплатної вторинної правової допомоги; види правових послуг, що надаються за рахунок коштів Державного бюджету; категорії осіб, які мають право на БВПД, процедуру доступу до ефективного захисту своїх прав через механізм призначення адвоката тощо. Особливий інтерес та жваве обговорення викликала інформація про основні види покарання, які можуть бути застосовані до неповнолітніх, строки позбавлення волі, умови звільнення від відбування покарання. По закінченню заходу слухачі отримали відповіді на задані ними запитання, що пов'язані з практичними життєвими ситуаціями.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.