Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 214 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
266
327
2834
7699
219854
   

Про програму БПД у місті Бровари

Деталі

23 лютого 2016 року працівники Броварського МЦ з НБВПД, взяли участь у засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності засобів масової інформації та контролю за виконанням рішень Броварської міської ради, в рамках програми надання безоплатної правової допомоги населенню міста Бровари.

На порядок денний комісії було винесено питання Про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню міста Бровари на 2016 рік. На засіданні доповідав в.о. директора Броварського МЦ з НБВПД Березинець В.В.

В ході обговорення Програми досить актуальним питанням було сприяння проведенню інформаційно-роз'яснювальної кампанії серед населення міста та всіма можливими силами допомоги в пошуку приміщення комунальної власності для забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги, що підтримали члени комісії.

За доповіддю в.о. директора Березинця В.В. комісія одноголосно прийняла рішення підтримати Програму безоплатної правової допомоги населенню міста Бровари на 2016 рік, надавати всесторонню допомогу Центру по створенню належних умов для надання правової допомоги, підвищення рівня проінформованості суб'єктів права на безоплатну правову допомогу, забезпечення належного доступу до якісної правової допомоги, забезпечення оперативного обміну інформацією між суб'єктами надання безоплатної правової допомоги.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.