Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
405
550
955
4706
288566
   

Про порядок, строк, умови, розмір сплати аліментів розповіли на телеканалі “Крокус”

Деталі

У наш час зустріти батьків-одинаків – не рідкість. І головна проблема, з якою вони стикаються найчастіше – це аліменти. Насамперед, вирішити питання виплати аліментів батьки можуть між собою самостійно і тільки в тому випадку, якщо домовленості не відбулося – можна спокійно подавати до суду.
Про порядок, строк, умови, розмір сплати аліментів та інше розповів працівник Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Мартосіч на телеканалі “Крокус”.


При розрахунку розміру аліментів важливо знати, що він залежить від прожиткового мінімуму на дитину який станом на 2019 рік становить від 1626 до 2106 гривень.
Також потрібно знати, що розмір аліментів залежить від віку: дітям до 6 років повинно виплачуватись від 813 до 16260 гривень, від 6 до 18 років сума становитиме від 1053 до 21060 гривень.
Якщо в родині 1 дитина – батьки сплачують чверть від заробітної платні, якщо дві – третину, а від трьох – сума аліментів буде становити половину від зарплати.
Дане питання залишається одним із найактуальніших питань забезпечення в Україні конституційних прав та гарантій соціального захисту сімей з дітьми, в яких дитина утримується лише одним із батьків.
За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9, контактний телефон: (0456) 33-40-09, 09117
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.