Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
74
400
796
8530
220685
   

Виїзний прийом громадян у Бородянському районні

Деталі

   15 червня 2016 року в. о. директора Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі-МЦ) Любов Драгілєва провела виїзний прийом громадян у приміщенні Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації населення. На прийомі були зареєстровані звернення трьох громадян.


   За час відрядження до смт Бородянка проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками Служби у справах дітей та сім’ї (далі - служба у справах дітей), Бородянського центру зайнятості населення (далі - центр зайнятості), Бородянської централізованої бібліотечної системи, редакції районної газети «Вперед», в ході зустрічей укладено Меморандуми про співпрацю між МЦ та вищезазначеними організаціями, а також намічені основні кроки для поліпшення доступу громадян, які мешкають у віддалених населених пунктах, до отримання безоплатної правової допомоги, а саме завдяки Skype зв’язку та організованим мобільним пунктам у приміщені центру зайнятості та служби у справах дітей.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.