Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
174
368
542
6539
154752
   

Виїзний прийом громадян в рамках програми “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”

Деталі

    14.11.2018, на виконання Меморандуму підписаного Мін'юстом, Координаційним центром з надання правової допомоги, Державним підприємством «Національні інформаційні системи» та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, в рамках програми “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, директором Білоцерківського місцевого центру Сірик О.С. та начальником відділу правової інформації та консультації Білоцерківського місцевого центру Вдовикою О.М. проведено прийом громадян у с. Поправка та с. Бикова Гребля Білоцерківського району.

    На прийом у с. Поправка звернулось 9 осіб із питань: земельного права (6), соціального забезпечення (2), трудового права (1). Прийом громадян відбувся за участі голови сільської ради.
    Під час прийому в с. Бикова Гребля звернулось 8 осіб з 9 питань: земельного права (7), соціального забезпечення (2).

 

 

 

 

 

 

 

 

    Мешканців села турбували питання, які стосуються безпосередньо земельного права, а саме: скасування права власності на земельну ділянку, погодження меж земельної ділянки між сусідами, внесення даних до публічної кадастрової карти, розірвання договору оренди землі (паю), з метою використання в особистих потребах, ведення господарства, розірвання договору оренди земельної ділянки (паю) достроково, порядок безоплатної передачі земельної ділянки, виготовлення правовстановлюючих документів, виправлення технічної помилки в публічній кадастровій карті.
    Усім присутнім було надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Під час прийому громадяни отримали роздаткові матеріали із земельних питань, зокрема буклети за темами: прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно у випадку відсутності у спадкоємці в правовстановлюючих документів на майно, безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності, встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.