Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 402 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
152
442
594
7062
260662
   

Презентація результатів опитування щодо правової обізнаності мешканців Броварів

Деталі

  17.07.2019 у правовому клубі “PRAVOKATOR” м. Київ презентовані результати опитування щодо правової обізнаності мешканців м. Бровари, яке було проведено у травні-червні 2019 року працівниками системи БПД. Участь у презентації взяв директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас.
  Катерина Лиско - директор Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіла, що «Майже 60% броварчан знають про місцевий центр з надання БВПД у Броварах. У правопросвітницькій роботі ми співпрацюємо з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями. Багато мешканців міста дізналися про нас завдяки електронному табло на будівлі міськради».


 Крім фахівців системи безплатної правової допомоги, участь у дискусії взяли працівники Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники Секретаріату Уповноваженого з прав людини і Урядового уповноваженого з гендерних питань,   Міністерства юстиції України, Національної поліції України, органів місцевого самоврядування міста Бровари, громадських організацій, міжнародних партнерів.

  Сім із десяти опитаних мешканців Броварів знають про діючу в Україні систему надання безоплатної правової допомоги. 51% респондентів готові звернутися до системи БПД у разі потреби, ще 37% – швидше за все звернуться.
  «Ми започаткували новий сервіс у системі безоплатної правової допомоги – проведення досліджень правових потреб громад. Цей інструмент дає можливість зрозуміти, які правові послуги потрібні людям. Цей сервіс буде корисним для державних органів, громадських організацій, які дотичні до сфери доступу до правосуддя», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.
  Під час заходу обговорені результати опитування щодо обізнаності про систему надання БПД, прав особи при затриманні, а також досвіду домашнього насильства. Отримані дані свідчать про позитивне сприйняття системи БПД мешканцями Броварів та високу готовність користуватися її послугами.
  Як виявило опитування, найкраще броварчани обізнані про те, що при затриманні особа має право на негайний виклик адвоката: знають про це троє з чотирьох респондентів. Близько третини згадали, що особа має право відмовлятися давати показання і пояснення до прибуття адвоката, а також вимагати, щоб про затримання негайно повідомили членів сім’ї. Кожен четвертий знає, що затриманий має право на побачення наодинці з адвокатом.
  «Система БПД та органи поліції за підтримки Офісу Ради Європи провели інформаційну кампанію щодо поінформованості про права затриманих, заарештованих, узятих під варту та засуджених, у тому числі про право на адвоката, послуги якого оплачує держави. Людина має знати, що в разі затримання або арешту вона може зателефонувати за номером 0 800 213 103 і отримає адвоката», – наголосив Олексій Бонюк.
  Третій блок питань стосувався теми домашнього насильства. Четверо з десяти опитаних коли-небудь у житті страждали від домашнього насильства, а для кожного п’ятого ця проблема наразі актуальна. Що стосується статевого розподілу, на момент дослідження потерпали від насильства у родині 23% опитаних жінок та 14% чоловіків. Для 14% респондентів актуальною є проблема психологічного насильства, 6% – фізичного, 8% – економічного тиску, 4% – сексуального примусу.
  Це перше опитування, проведене самостійно системою БПД. У травні цього року за сприяння проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» були проведені тренінги з отримання навичок планування та проведення соціологічних досліджень, а також правильної інтерпретації їхніх результатів. Навчання пройшли працівники центрів надання БВПД Києва та Київської області. Працівники системи БПД навчилися самостійно збирати та аналізувати дані із застосуванням методів соціальних досліджень.
  «У дослідженні взяли учать 305 респондентів. Застосовувався метод вуличного опитування із застосуванням квот за статтю та віком. Опитування проходило на 26 локаціях у різних районах Броварів, у різні дні тижня та час доби. Для оцінки поширеності домашнього насильства застосовувався метод «secret ballot»: респонденту передавався бланк для самозаповнення, що не містив персональної інформації про людину», – розповіла керівник відділу кількісних методів досліджень Київського міжнародного інституту соціології Марина Шпікер.
  Розроблений інструментарій стане основою системного вивчення правових потреб громад системою БПД. Їхні результати допоможуть узагальнити досвід та спрогнозувати потребу у правовому захисті певних категорій громадян, визначити оптимальні шляхи та засоби вдосконалення правової допомоги.
  З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням: https://www.legalaid.gov.ua/images/docs/zvit-za-opytuvannyam-u-Brovarah.pdf

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.