Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
244
327
2812
7677
219832
   

Правовий інформаційний захід для безробітних

Деталі

   В рамках проведення ярмарку вакансій та Меморандуму про співпрацю з Білоцерківським місцевим центром 15 березня 2017 року на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості 15 березня 2017 року працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційний захід для осіб, які знаходяться в пошуку роботи. Поряд з інформацією про наявність вільних робочих місць на території міста, району та області безробітні мали змогу ознайомитись з діяльністю Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, їх повноваженнями та механізмом доступу до безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному, цивільному та адміністративному процесах.

   Працівники Білоцерківського місцевого центру провели прийом громадян. Консультації отримали 8 осіб зі статусом учасника антитерористичної операції. Найбільш поширені запитання стосувались пільгового проїзду у міському транспорті цією категорією осіб, встановлення інвалідності учаснику АТО, виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції тощо.

По завершенню заходу учасники отримали буклети та контакти центрів БВПД у Київській області для використання у разі потреби в безоплатній правовій допомозі.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.