Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
57
563
4138
8400
277071
   

Правопросвітницький захід з виборчого права.

Деталі

    26.03.2019, для студентів Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького, Національного університету державної фіскальної служби України, Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу та Білоцерківського національного аграрного університету проведено семінар на тему: «Виборчі права та виборчі процедури до, під час та після голосування на виборах».

    Семінар проводили представники Управління юстиції спільно з представником громадської організації "Комітет виборців України" Денисом Рибачком та директором Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Оксаною Сірик.

    Молоді роз'яснили скільки триває виборчий процес, як перевірити себе у списках виборців, змінити свою виборчу адресу, де можна ознайомитися із програмами кандидатів, які документи необхідно мати, щоб отримати виборчий бюлетень та яку відповідальність нестиме особа за підкуп виборця.

 

 

 

 

 

 

    Доповідачі окремо зупинилися на порівнянні процедури проведення виборів в Україні, Сполучених Штатах Америки та Литві і акцентували увагу молоді на тому, що кожен голос має значення.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.