Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 243 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
374
459
2891
3352
287212
   

Правопросвітницький захід для дітей у Миронівському районі

Деталі

  26.06.2019, працівником Миронівського бюро правової допомоги Надією Орловою спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції в Київській області проведено правопросвітницький захід для дітей у приміщенні Комунального закладу “Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Зоряний”, який розташований у с. Карапиші Миронівського району Київської області. Активним і творчим учасникам розповіли про дитячі права, закріплені Конвенцією ООН «Про права дитини», та запропонували зобразити їх у формі малюнку. Доступною мовою і зрозумілими прикладами найменших громадян ознайомили з проблемою домашнього насильства, булінгу та кібербулінгу, адже повага до особистості формується із раннього віку, і вкрай важливо працювати над розвитком правосвідомості саме з такою аудиторією.

 Окрім цього, дітей проінформували про систему безоплатної вторинної правової допомоги та процедуру її отримання.  Врешті-решт, цим талановитим і кмітливим дітям належить будувати краще суспільство у майбутньому, де повага до прав людини є безумовною цінністю.

  За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького 9, 4-поверх. Телефон: (0456) 33-40-09, 09117. Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.