Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
248
327
2816
7681
219836
   

Правопросвітницька лекція у Броварському професійному ліцеї

Деталі

    20.02.2019, представниками Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катериною Лиско та Аліною Сердюк проведено лекцію на тему: «Виборчі права громадян та способи їх захисту» для студентів 3 курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Броварський професійний ліцей».

Під час лекції студентів проінформовано про:

  • реалізацію виборчих прав;
  • способи захисту виборчих прав;
  • порядок голосування на виборах;
  • процедуру перевірки включення себе до Державного реєстру виборців та списків виборців на виборчих дільницях;
  • порядок зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України.

    “Слід перевірити й достовірність ваших даних, адже внести необхідні зміни можна не пізніше, як за 5 днів до голосування. У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться”.

 

 

 

    Також кожен громадянин має право заздалегідь дізнатися, чи включений він до списку виборців на дільниці, за котрою він закріплений. Це можна зробити, завітавши особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців або до дільничної виборчої комісії. Перевірити себе у списках виборців можна також онлайн, скориставшись сайтом www.drv.gov.ua.
    Представники центру нагадали студентам і про відповідальність виборців у разі їх підкупу. Так, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання виборцем для себе чи третьої особи неправомірної вигоди за вчинення чи невчинення будь-яких дій, пов'язаних із реалізацією свого виборчого права, караються штрафом або виправними роботами або ж навіть обмеженням волі.

    У ході лекції студенти задавали питання, які їх цікавили та активно приймали участь в обговоренні, оскільки в 2019 році вони будуть вперше реалізовувати своє право голосу на виборах Президента України.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.