Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 216 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
376
550
926
4677
288537
   

Правопросвітницька лекція для студентів Університету державної фіскальної служби України

Деталі

  15.11.2019, у приміщенні Університету державної фіскальної служби України для студентів 1-3-го курсів факультету «Підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції» працівницею Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у   Київській області Ольгою Апанович було проведено лекцію на тему: «Захист прав внутрішньо переміщених осіб».

  Під час заходу всіх присутніх було повідомлено про права внутрішньо переміщених осіб, порядок отримання статусу ВПО та способи захисту їх прав.

  Також майбутніх спеціалістів ознайомлено із структурою системи безоплатної вторинної правової допомоги, проінформовано про Закон України «Про безоплатну правову допомогу», порядок її отримання та надано детальну інформацію щодо суб'єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
  Крім цього студентам розповіли про створення системи української вікіпедії - WikiLegalAid, яка спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення.
  Під час бесіди курсанти та студенти були дуже активні та задавали питання, які їх цікавили, на що отримували чітку та аргументовану відповідь.
 

У кінці лекції було продемонстровано відеоролик щодо надання безоплатної правничої допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також всім присутнім було роздано буклети для детального ознайомлення з інформацією, яку розповідали впродовж всієї лекції.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.