Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
214
459
2731
3192
287052
   

Правопросвітництво в навчальних закладах м. Бровари

Деталі

   20 та 21 жовтня 2016 року працівники Броварського МЦ: головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Сердюк Аліна, начальник відділу правової інформації та консультацій Богданович Анна та головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Чумак Юлія відвідали навчальні заклади м. Бровари, а саме Броварський професійний ліцей, гімназію ім. С.І. Олійника, Броварську загальноосвітню школу I-III ступенів №2.

Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед учнів 10-11 класів на тему: «Система безоплатної правової допомоги та суб'єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу», а також інформування учнів, працівників навчальних закладів про функціонування Броварського МЦ та бюро правової допомоги на території його обслуговування.Відділом правової інформації та консультацій проведено виїзний прийом до цих навчальних закладів під час якого надано правові консультації та роз'яснення працівникам щодо отримання житла, земельних ділянок із фонду соціального призначення, у тому числі забезпечення житлом дітей-сиріт; вихід на пенсію на пільгових умовах для працівників освіти.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.