Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
244
327
2812
7677
219832
   

Позитивне рішення сесії Броварської міської ради

Деталі

Відбулось пленарне засідання 8 чергової сесії Броварської міської ради, в якому взяв участь в. о. директора Броварського місцевого центру з надання БВПД Березинець В.В.

До порядку денного включено питання затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню міста Бровари на 2016 рік.

Виступаючи перед депутатами та присутніми на сесії Броварської міської ради, в.о. директора В.В. Березинець, розповів про роботу системи безоплатної допомоги в Україні та перспективи її розвитку, а також обґрунтував необхідність прийняття програми, наголосивши при цьому, як важливо, щоб правова допомога була доступною для людей, які її потребують.

Основними завданнями прийнятої програми — удосконалення нормативно-правової бази, що регулює функціонування системи безоплатної правової допомоги; проведення інформаційно-роз'яснювальної кампанії серед суб'єктів права на безоплатну правову допомогу; забезпечення функціонування в місцевих органах виконавчої влади мережі громадських приймалень первинної правової допомоги.

Депутати Броварської міської ради одноголосно проголосували за прийняття Програми.

Прийняття даної програми дозволить значно спростити доступ громадян до безоплатної правової допомоги та підвищити правову обізнаність серед населення.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.