Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 276 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
388
457
388
9188
277859
   

ПОЗИТИВНА ПРАКТИКА ФАХІВЦІВ ВИШНЕВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВЇ ДОПОМОГИ

Деталі

  Із роками не втрачає своєї актуальності питання встановлення фактів належності правовстановлюючих документів, яке виникає внаслідок того, що прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження особи, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або паспорті.
  Перешкоди в переважній більшості виникають при необхідності оформлення майнових прав громадянина, наприклад, при оформленні спадкових прав, відчуженні права власності тощо. І зазвичай на цій стадії виникає необхідність усунення перешкод для реалізації прав, які виникли у особи внаслідок помилки при зазначенні відомостей про нього.


  27.03.2019, до відділу “Іванківське бюро правової допомоги” Вишневського місцевого центру з надання БВПД звернулася громадянка Н., яка бажала у судовому порядку вирішити питання про встановлення факту належності правовстановлюючого документу а саме, свідоцтва про право власності на житловий будинок.
  Центром встановлено належність особи до суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу та призначено представника – працівника Іванківського бюро Борсука Олега Яковича. Працівником було зібрано необхідні документи, докази та підготовлено до суду заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
  У заяві про встановлення факту належності правовстановлюючого документу було зазначено, що у свідоцтві про право власності на житло по батькові громадянка Н записано, як «Миколаївна», що не збігалося із записом її по батькові в паспорті громадянина України, де по батькові громадянки Н зазначено, як «Василівна».
  У таких випадках громадянин позбавлений можливості вільно розпоряджатися своїм майном.
Внаслідок такого помилкового запису, в неї виникла певна невідповідність між документом, що посвідчує її особу та правовстановлюючим документом, який був виданий на її ім'я. У зв’язку із чим виникає необхідність встановити факт належності правовстановлюючого документу, а саме свідоцтва про право власності на житло.
  Згідно пункту 6 частини 1 статті 315 Цивільного процесуального кодексу України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім’ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
  Суд розглянувши заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документу та надані докази, виніс рішення про задоволення заяви та встановив факт, що Свідоцтво про право власності на житло - в дійсності належить громадянці Н.
  Завдяки професійним діям працівника Центру Борсука О.Я., зібраним доказам по справі, рішенням суду позовну заяву задоволено. Права клієнтки Н. захищено.
  За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Вишневського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Вишневе, вул. Південна, 5б, контактний телефон: (04598) 5-36-01.
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.