Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 160 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
252
327
2820
7685
219840
   

Підвищували правову культуру студентів ВНЗ

Деталі

   30 березня фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційно-просвітній захід для студентів Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу «Університет «Україна». Перед студентами закладу виступив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас та головний спеціаліст відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Вітряк.


   Студентам розповіли про права молоді та способи їх відстоювання; окремо зупинились на питаннях домашнього насильства, поінформували про систему безоплатної правової допомоги, діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, їх повноваження, коло осіб, що мають право на таку допомогу, та механізм доступу до БВПД. Також у ході заняття було висвітлено позитивні приклади надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному, цивільному та адміністративному процесах суб'єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області.
   Окрім цього, виступаючі провели діалог зі студентською аудиторією у формі «питання-відповідь». Студенти цікавились питаннями реєстрації актів цивільного стану, зокрема процедурою зміни прізвища; питаннями виконання боргових зобов'язань, здійснення виконавчого провадження тощо.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.