Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
74
400
796
8530
220685
   

Підведення підсумків

Деталі

 Здійснений моніторинг з надання безоплатної правової допомоги за липень поточного року працівниками Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - центр) свідчить, що із 49 громадян, які звернулися до центру всім були надані відповідні консультації та визначений шлях до вирішення проблем клієнтів по суті через профільні установи.

 

  Більшість заявників складала із таких регіонів, на які поширюється юрисдикція центру, а саме: Васильківського району, міст Ірпінь, Обухів та Вишневе. Підставами для звернення були питання щодо соціального забезпечення, спадщини, сімейні та земельні відносини, виконання судових рішень.

 Щодо категорії суб'єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, то це в основному особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.  

   В процесі роботи з клієнтами працівники центру докладають максимум зусиль з метою допомогти людині, вирішити її проблему по суті або поінформувати про доступні методи її вирішення. Разом з тим, за цей нетривалий час при виконанні службових повноважень працівниками центру мав місце й неординарний випадок з певним ризиком, а саме: це звернення 29 липня поточного року психічно хворого клієнта, який представляв реальну небезпеку своєю неадекватною поведінкою проявами агресії тощо.

  Завдяки своєчасній орієнтації та професіаналізму, ситуація збоку посадовців центру була врегульована належним чином. З місцевим райвідділом міліції досягнута домовленість щодо прийняття в подальшому запобіжних заходів в установленому порядку.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.